Miejsce 1
KULTOWĄ BRYKĘ JANUSZA: EPICKI MEMICZNY VW PASSAT 1.9 TDI, ROCZNIK 2000 oraz nagrody dodatkowe otrzyma user:
Anonimow nie stac na nazwe
Gratulujemy - szczegóły ustalamy mailowo
Miejsce 2-3
2-3: Zestawy Janusza: premium klapki i białe skarpety Kubota, koszulki od Koszulkowo z limitowanej urodzinowej edycji kwejka oraz bony od Superprezenty otrzymają:
Себастьян Сушыльо
Oraz
Aron
Miejsce 4-30
4-30: Zestawy Janusza: premium klapki i białe skarpety Kubota oraz koszulki od koszulkowo z limitowanej urodzinowej edycji kwejka pojadą do:
PaganiZF, bbetlejewska92, tomski1991, Rozwazka, Kamtre1990, jan-cierpisz, wwojtass2ass, yolandi6878, drapka, tadla227, david77, Goblin Slayer, pjuropurz, seb0998, *** to gówno, dawidrola, Darth_Evill, Michal Osiak, lordxenox, zigfrid, Medivial, Adolf******1889, ruszoffy, MatkaWariatka93, lpbk2, pzch, Kitran22

3 ocenione najwyżej zgłoszenia tak się prezentuja:

1
"Przez ten czas polubilem kwejk.pl za wszystkie te internetowe przyjaźnie z kwejkowiczami, dzieki którym czułem, że nadal jestem przegrywem, ale przynajmniej w gronie innych przegrywów. Za te wszystkie bezsensowne kłótnie w komentarzach pod politycznymi obrazkami. Za to nostalgiczne narzekanie: ,,było" ,,ściągnięte z jbzd", czy ,,kiedys na kwejku nie było polityki". Za wszystkie memy dodane do ulubionych, do których juz nigdy nie zajrzę. No i za Gorna221, którego kochamy nienawidzić :)"
- Anonimow nie stac na nazwe
2
"Przez ostatnie 10 lat nie zmieniła się na kwejku jedna rzecz. Nieważne, czy masz 10,15,20,30+ lat, gdy wejdziesz na tę stronę z pewnością spędzisz miło czas. Strona, na której kilka razy dziennie dzielni admini w kombinezonach przegrywoodpornych przekopują zaspamioną poczekalnię w poszukiwaniu wartościowych wrzutek. Miejsce, gdzie spolecznosc zawiązuje znajomości, czy to klócąc się ciągle w komentarzach, czy to wzajemnie minusując sobie memy. Ogromny zjadacz czasu, lecz wiem że jutro znów tu wrócę"
- Aron
3
"lubię za to, że wytworzyła się wspaniała społeczność naprawdę spoko i utalentowanych ludzi, z którymi udało sie nawet poznać w prawdziwym świecie"
- Себастьян Сушыльо

Zaczynamy 10 grudnia 2020!

10 lat minęło jak z biczy strzelił!

Nasze memy wbiły się do rozmów, kompów i telefonów!

Na X-lecie kwejka obczajcie

najlepsze memy dekady!

0.02450704574585