Nie rozumiem dlaczego narzekacie na reklamy - mnie żadne nie denerwują. Po prostu nie oglądam telewizji. :3

0
Nie rozumiem dlaczego narzekacie na reklamy - mnie żadne nie denerwują. Po prostu nie oglądam telewizji. :3
0.10432100296021