Relaks przed TV

0
00:00
00:00
35 / 3
Zgłoś

Aby dodać komentarz zaloguj się proszę.

Komentarze:

  • Anonimowy

    ♥ ︀➪ www.f︀a︀n︀t︀a︀z︀m︀.︀o︀n︀l︀i︀n︀e︀#︀2935867

    0
  • pieróg zniszczenia

    Wchodziłbym :3

    1
  • eubede
    eubede 8 lat temu Odpowiedz

    Jakie ta menda musi mieć haki na kogoś, skoro nawet Jarka już wkurvia, a dalej go nie usunęli...

    2
  • Anonimowy

    Chyba reakcją powinno być to: https://www.youtube.com/watch?v=-y_9ndv3tTU

    2
  • Gorn221
    Gorn221 8 lat temu Odpowiedz

    Ostatnio Kaczor zapowiedział kolejne 2 pomniki smoleńskie. On myśli, że Ucho Prezesa to jest parodia, a nie dokument, że dalej zgrywa wariata?

    5
  • NicNieWiedzący

    Chyba najlepszym rozwiązaniem co do Antka byłoby to co zaproponował ostatnio Miller. Niech wszyscy zaczną zachęcać Macierewicza, żeby zgłosił się do struktur NATO i rozpoczął odpowiednie procedury w związku, że odkrył wybuch (w strefie powietrznej Rosji co oznacza prawdopodobnie wypowiedzenie wojny), chuuj niech nawet zmobilizują te pozbawione obecnie sprzętu wojska na granicy xD a potem patrzeć jak się powoli wycofuje z teorii o wybuchu wiedząc, że nie może debil nic zrobić bo jego pojeebana teoria oczywiście jest wyssana z palca...

    2
  • Anonimowy

    tak się składa że dzięki Macierewiczowi to akurat sprzętu mamy dużo ale nie ma kto go obsługiwać bo z kolej żołnierzy brakuje. Dlatego ma wrócić obowiązkowa słyżba, żeby miał kto tym wszystkim strzelać

    -10
  • Anonimowy

    @up Jakiego sprzętu mamy dużo dzięki Maciorze? Może śmigłowców? O_o

    7
  • Gorn221
    Gorn221 8 lat temu Odpowiedz

    @NicNieWiedzący @Anonimowy jak to jakiego? Mnóstwo mięsa armatniego zwanego Obroną Terytorialną.

    3
  • Anonimowy

    Mem na kwiecień/maj?

    2
  • Anonimowy

    No przecież to proste: -najpierw wybuchła bomba termodebilna i urwało 6 metrów skrzydła ale to nic bo samolot sobie spokojnie lata bez 6 m skrzydła a piloci są wyluzowani póki co... -później ruscy szybko sadzą pancerną brzozę i rozpylają mgłę oraz hel -następnie złośliwi kontrolerzy mówią, żeby samolot leciał na zapasowe lotnisko wiedząc, że Kaczyński nie lubi zapasowych lotnisk (bo już w przeszłości zniszczył życie pilotowi, który nie wykonał jego rozkazu) i tym sposobem naprowadzają oślepionego Tupolewa na brzozę -piloci nie słuchają również komendy "pull up" samolotu bo Kaczyński im wytłumaczył, że to tylko ruscy robią sobie śmieszki podszywając się pod systemy samolotu i trollując pilotów. To są ewidentne dowody na ZAMACH. I tak to było w skrócie... a wy nie wierzycie lewaki-debile. Matka boska wam pokaże za karę.

    12
  • Małpa z dużym nosem

    Pssst: Mam hasło do facebooka Twojego chłopaka

    2
  • egonowy
    egonowy 8 lat temu Odpowiedz

    http://telewizjarepublika.pl/oto-wszystkie-fakty-dot-katastrofy-smolenskiej-koniecznie-przeczytaj-i-nie-daj-sie-manipulowac,46946.html

    -4
  • TataSeby

    @egonowy Artykuł jest niekompletny. Nie wspomina o ważnym i alternatywnym dla teorii wybuchów wątku smoków. Świadkowie twierdzili, że przed katastrofą widzieli na niebie smoka (jednego, lub dwa) ziejącego ogniem. Wszyscy ci świadkowie oczywiście szybko zniknęli, ale myślałem, że tylko lewackie media o tym milczą.

    6
  • egonowy
    egonowy 8 lat temu Odpowiedz

    @TataSeby Podobno ruchasz psa jak sra i są na to świadkowie, pies już złożył zeznania oraz dostarczył próbki kału.

    -2
  • TataSeby

    @egonowy Spodziewałem się pojazdu osobistego, ale liczyłem, że wysilisz się chociaż na wymyślenie czegoś autorskiego. Słabo. Naprawdę słabo.

    edytowano: 8 lat temu
    2
  • TataSeby

    Ja czekam, aż pojawią się "niezbite i porażające" dowody na to, że Tusk osobiście podkłada bomby, a Putin z dołu rozpylał hel. Myślę, że to kwestia czasu.

    edytowano: 8 lat temu
    5

0.25676417350769