Trochę niewyraźnie ale w życiu nie widziałem, żeby ktoś st220 nak**wiał bączki pod blokiem- za 20 koła można mieć bete 2000+ na którą oglądają się wszystkie dupeczki a nie pff- forda :P.
(mam sam mk3 :))
@wqon2k7 zwłaszcza że mondeusz MK III ST 220 ma napęd na przód.
tutaj zaszedł jakis srogi mod a za betą za 2000cebulionów obejżą się tylko ludzie z obrzydzeniem a po trzecie autor chyba nie wie że na suchym najtrudniej się drifftuje
@rabrabar zapraszam wypyerdalac z sekcji komentarzy jak ci nie pasuje :D jedyne co mozesz zeobic to dac minusika i potupac nozkami. Domyslam sie, ze jestes towerzysta albo madka rozwydrzonego gowniaka.
@anonimowa-dziewucha o kurcze kurcze, to zupelnie jak Ty ^^
Ty z pewnoscia jestes pieszym wbijajacym sie na sciezki rowerowe i panna bez bolca i stad ten wkur.w na wszystko :*
Zapomniales o rowerzystach
Doczepka: robaki pełzają, komary, osy, wszystko to co ma sześć nóg to owady.
E tam, ja na hulajnodze i rowerze nawet zimą jeżdżę :D
@stefek-jarzabek Myślałem, że hulajnogi to tegoroczny trend, nie widziałem ich w poprzednich latach ;o
Drifty na parkingu to sie dopiero zaczna z pierwszym sniegiem xd
Mem zrobiony przez rowerzystę. NA BANK
Trochę niewyraźnie ale w życiu nie widziałem, żeby ktoś st220 nak**wiał bączki pod blokiem- za 20 koła można mieć bete 2000+ na którą oglądają się wszystkie dupeczki a nie pff- forda :P. (mam sam mk3 :))
@wqon2k7 zwłaszcza że mondeusz MK III ST 220 ma napęd na przód. tutaj zaszedł jakis srogi mod a za betą za 2000cebulionów obejżą się tylko ludzie z obrzydzeniem a po trzecie autor chyba nie wie że na suchym najtrudniej się drifftuje
@mateuszkomorowski56e7 Przecież to jest Lexus IS który ma napęd na tył, a nie jakiś parch Ford, czy, o zgrozo, BMW.
@rekoip8x to jest Lexus czyli trochę droższa toyota. To już lepszy parch ford przynajmniej nie udaje premium jak parch lexus.
Motory, drace sie gowniaki w ogrodkach i na placach zabaw, gowniane festiwale, ktore slychac 10 km dalej no i przede wszystkim ROWERZYSCI.
@anonimowa-dziewucha Hmm...Zapraszam wypyerdalać do lasu jak ci wszystko przeszkadza.
edytowano: 4 lata temu@drunkskunk hmm, zapraszam wypyerdalac od mojego komentarza jak ci przeszkadza.
@anonimowa-dziewucha zapraszam wypìerdalac z sekcji odpowiedzi jak ci przeszkadza
@anonimowa-dziewucha Zapraszam znaleźć sobie pasję :)
@rabrabar zapraszam wypyerdalac z sekcji komentarzy jak ci nie pasuje :D jedyne co mozesz zeobic to dac minusika i potupac nozkami. Domyslam sie, ze jestes towerzysta albo madka rozwydrzonego gowniaka.
@stefek-jarzabek A może jej pasją jest w*****anie się na wszystko? Ja tam ją rozumiem :P
@anonimowa-dziewucha o kurcze kurcze, to zupelnie jak Ty ^^ Ty z pewnoscia jestes pieszym wbijajacym sie na sciezki rowerowe i panna bez bolca i stad ten wkur.w na wszystko :*