"solidarność" jest wtedy, kiedy trzeba płacić za Niemcy, podporządkowaliśmy się podrzędnemu graczowi, to bardzo kosztowne i bardzo głupie

3
"solidarność" jest wtedy, kiedy trzeba płacić za Niemcy, podporządkowaliśmy się podrzędnemu graczowi, to bardzo kosztowne i bardzo głupie
0.047802925109863