Dzięki pozbyciu się obajtka, Orlen notuje rekordowe zyski, i to bez państwowych rekompensat jak to było za PiS :D

5
Dzięki pozbyciu się obajtka, Orlen notuje rekordowe zyski, i to bez państwowych rekompensat jak to było za PiS :D
0.10871696472168