Jeśli ludzie wyginą to zaprzyjaźnią się z tygrysami? WTF? ktoś w ogóle oglądał ten obrazek? BTW jakim ignorantem trzeba być żeby myśleć że a) tylko pszczoły zapylają kwiaty, słyszał ktoś może o trzmielach albo np osach, kolibrach, nawet głupia mucha to może. b) że kwiatów nie da się zapylać sztucznie? W chinach już od dawna tak robią.
@Ziemniaczek890 Zabicie jednego człowieka nie sprawi że gatunek zginie. Widząc wielki meteoryt lecący w kierunku naszej planety myślałbym o tym że życie się odrodzi ale na szczęście już bez nas.
Kretyński mit wymyślony przez nieuka, który nie ma pojęcia o przyrodzie i jej prawach - ogromna część roślin nie jest zapylana przez pszczoły, tylko jest samopylna, albo wiatropylna, a poza tym pyłek i nektar to rodzaj pokarmu, więc zawsze kilka gatunków do niego konkuruje, chwilowo najsilniejsze były pszczoły i były najliczniejsze, ale jak ich zabrakło (od 3 lat nie widziałem ani jednej na moim ogrodzie ani w ogóle nigdzie poza pasieką kolegi) to namnożyło się różnych muszek, żuków i motyli, które zapylają kwiaty i co roku zbieram plony takie same jak zawsze.
Ja mam sad owocowy i poza garstką trzmieli nie widziałem pszczół od lat, za to pełno jest na kwiatach innych gatunków owadów i to one muszą zapylać, bo skąd inaczej by się brały owoce.
To co piszecie to wszystko prawda, ale masa ludzików żyje w wielkich miastach w oderwaniu od natury (do tego dochodzi publiczna edukacja na poziomie szamba) i potem łatwo kupują takie idiotyzmy.
Dokładnie, gdyby życie na Ziemi funkcjonowało w tak prostych ramach jak próbuje się to przedstawiać to już od dawna nie byłoby żadnego życia na planecie. Mamy rywalizacje gatunków, przystosowywanie się, zmiany.
"do tego dochodzi publiczna edukacja na poziomie szamba", aha, jasne... Tak się składa, że akurat na biologii naucza się o roślinach wiatropylnych i samopylnych, omawia się cykl rozmnażania różnych rodzajów roślin itd. To wina ludzi, że się nie uczą, a nie edukacji, bo możliwości do nauki są, tylko chęci czasem brak. No chyba, że moje szkoły były jakimś wyjątkiem, a reszta to dno. : P Muszę jednak przyznać, że ekopropaganda zdołała przeniknąć do publicznej edukacji, nie jest tragicznie moim zdaniem, ale oczywiście mogłoby być lepiej.
@Lesterro to wina systemu edukacji a nie ludzi bo gdybyś chodził teraz do szkoły i miał godzinę na nauczenie się kwiatków wiatropylnych i samopylnych a potem jeszcze 1000 innych rzeczy nie przydatnych i nie których gówno interesujących to ciekawy jestem jakbyś się nauczył
Wiec wedlug ciebie Albert Einstein byl nieukiem, bo to on pierwszy powiedzial. Do tego zarowno autor kwejka jak i ty nie rozumieja prostej prawdy. Jasne ziemia przezyje, przezyla wieksze kataklizmy niz ludzkosc. Problemem jest czy bedzie sie nadawac dla nas, a jesli przezyjemy (w co wierze), czy bedzie nam tak fajnie jak teraz.
@kl134 zmieni się krajobraz to prawda i niektóre rośliny wyginą ale nie zginie cały świat ponieważ poza pszczołami zapylają też inne gatunki, nie na taką skalę ale zawsze.
Na chwilę obecną, usunięcie z ekosystemu człowieka (tak o, natychmiast, bez stanu przejściowego) sprawiłoby, że ekosystem jaki znamy, jaki istnieje wyginie. Wiele gatunków wyginie. Oczywiście, życie na planecie przetrwa, ale nie w takiej formie, jak sobie wyobrażają ci wszyscy krzykacze, przekonujący nas, jacy to źli jesteśmy i jak bardzo nasze istnienie jest sprzeczne z naturą. Prawda jest taka, że jesteśmy częścią tego ekosystemu i bez nas on się zawali.
@MrK Na dodatek ludzie przez ostatnie lata mieli bardzo duży wpływ na leśnictwo. Gdybyś usunął wszystkich ludzi w jednym momencie, razem z myśliwymi, nastąpiłby kompletny chaos w ekosystemach. Już teraz są problemy z dzikami, mimo, że je odstrzeliwujemy.
@Nikt9012
Są problemy z dzikami, bo człowiek niemal do zeran wytępił wilka, czyli naturalnego wroga dzika. Z czasem proporcje w ekosystemie powróciłyby do stanu równowagi. W rzeczywistości z wyjątkiem niechybnego wyginięcia zwierząt gospodarskich (trzody chlewnej, koni i bydła) i domowych (głównie psów, koty byłyby w stanie sobie poradzić), ekosystem poradzi sobie bez człowieka doskonale.
@komarrek Z nami na Ziemi jest lepiej, ponieważ jako jedyny gatunek w 4,5-miliardowej historii tej planety, stajemy u progu możliwości wskrzeszania wymarłych gatunków. Więc de facto nie ma żadnego znaczenia ile wymordujemy gatunków, ważne byśmy zachowali ich materiał genetyczny, który pozwoli przywrócić gatunki do życia po tym, jak ustanowimy w końcu ekonomię w pełni zsynchronizowaną z naturą. Więc owszem, życie na Ziemi z nami jest o wiele lepsze.
ludzka ingerencja nie przynosi żadnych korzyści dla Ziemi... wskrzeszenie wymarłego gatunku jest walką z prawami natury...
Prosty przykład jakiegoś gatunku motyla który był zagrożony i żywił się nektarem jakichś rzadkich polnych kwiatów, które występowały na pojedynczym terytorium, na którym pasiono owce. Zabrano więc owce bo myslano że zżerają te kwiatki. Kwiatki zarosły trawą i motylki wyginęły ta daaa brawo człowieki udało sie!
Tak to wygląda niestety. Przenoszenie gatunków z miejsca na miejsce, bezsensowne ingerowanie bo "coś jest na wymarciu"... Jak coś ma wyginąć to niech wyginie na jego miejsce pojawiają się zawsze nowe gatunki, a człowiek tylko w tym miesza i sprawia że natura przestaje być samodzielna bo jakiś debil ratuje coś co powinno wyginąć przez swoją niefunkcjonalność
@Revealmap Oglądałem, ale ten program był dość głupi. Większość tych tez była idiotyczna, gdyż mówione było, ze dane sytuacje pojawią się zbyt szybko, co nie jest moim zdaniem (a trochę się na tym znam) do końca możliwe. To co mówili było całkiem ciekawe, ale trochę przesadzili z tym gdybaniem. Ale może mówimy o dwóch różnych programach.
Jak tak patrzę na szybkość rozpłodu Chińczyków czy ciapaków to po cichu liczę na to, że wszystko p*****lnie. Rozmyślania prosto z du.py, ale kto kiedyś to wszystko wykarmi? ;-; Będą trawę wpie.rdal.ać, a i ta się skończy... dobra, nie wiem co piszę, idę spać.
Chiny bez problemu wykarmią jeszcze ogrom ludzi. Przy największej populacji świata, produkują na tyle jedzenia, że znaczną część sprzedają za granicę, a ich gospodarka praktycznie w ogóle nie stawia na rolnictwo. Bardziej niż Chin czy Arabii trzeba się bać sytuacji w Indiach i Afryce Środkowej, bo tam serio powoli zaczyna brakować jedzenia.
Chiny mają gęstość zaludnienia na poziomie Polski i od groma użytków rolnych. Lepiej spójrz na Indie, zwłaszcza że w ciągu ostatnich 10 lat przybyło tam ponad 200mln ludzi, podczas gdy w Chinach jakieś 60-70mln. Co prawda odchodzą od polityki jednego dziecka, ale zbyt wiele to nie zmieni, Indie za jakieś 10-15 lat będą pierwsze pod względem populacji.
@Oryginalny_anonimowy Szybkość rozpłodu Chińczyków? 1.7 dziecka na kobietę. Chiny obecnie wymierają, dlatego też Chińska Partia Komunistyczna w zeszłym roku oficjalnie zrezygnowała z polityki jednego dziecka. Według raportu ONZ populacja Chin będzie rosła do 2030 roku, po czym się unormuje i przejdzie w fazę powolnego wymierania.
"Ciapaki"? W biednych krajach arabskich dzietność krąży wokół 4 dzieci na kobietę i spada, zaś bogate kraje to przedział 1,5-3,0 i też nadal leci w dół.
Dzietność spada w skali planety, nie tylko w Europie, ale w każdym zakątku globu. To nie Chińczyków, czy Arabów trzeba się bać, tylko murzynów. Raport ONZ analizujący trendy demograficzne spekuluje, że do 2100 populacja planety unormuje się na poziomie 11 mld ludzi, przy czym dodatkowy miliard dojdzie w Azji, w obu Amerykach poziom populacji będzie constans, w Europie będzie powoli spadać, zaś pozostałe 3 miliardy dojdą w Czarnej Afryce.
@Gorn211 Jest takie powiedzenie "co cię nie zabije to cię wzmocni". Jeżeli spróbuję 100 razy popełnić samobójstwo i za każdym razem mnie odratują, to czy stanę się nieśmiertelny?
Jak cię sparaliżuje od pasa w dół to umierasz. "Co cię nie zabije" odnosi się do całego gó.wna, przez które się poddasz, a nie tylko, że rodzina cię będzie odwiedzać na cmentarzu. Więc jeśli nie doznałeś jakiś urazów fizycznych, psychicznych, społecznych, od ch.uja i jeszcze tych nazw, to logicznie, że będziesz wiedział "o, tego raczej nie powinienem robić". A jak zrobisz, to jesteś cymbał i nawet cię nie żal. XD
@Gorn211 tak bardzo życie, nie możesz się ruszyć, mówić, nie czerpiesz przyjemności, nie możesz się rozwijać. zajebiste. ps. nie czujesz nic, jedno co robisz to widzisz a i tak nie na pewno, w dodatku jesteś w szpitalu i nie możesz się zabić bo karmią cię rurką.
XD Tak bardzo nie zrozumieć o co mi chodziło. ;-; @Gorn211 mam wrażenie, że tak lubisz porównania i uogólnienia, że dla ciebie padaczka i przecięty palec to to samo.
Komary są nie potrzebne a. W każdym razie poradzilibysmy sobie bezproblemowo gdyby wyginely - one sprawiają nam tylko problemy ( malaria i inne świństwa a przede wszystkim obrzęki po ukaszeniach )
komary nie mordują setek milionów innych zwierząt dla jedzenia/sportu/kaprysu, nie produkują morderczych zanieczyszczeń, nie urządzają sobie wojen nuklearnych lub nie, nie wycinają drzew, w ogóle są w porównaniu do ludzi (względem natury) doskonałym tworem. ale jako ludzie musimy walczyć o swój gatunek jako człowieka, a ciapaci to nie ludzie więc mordować elo pozdro kremówka
> komary nie są potrzebne
> sprawiają tylko problemy
No tak, natura potrzebuje tylko tworów polepszających życie i wzmagających dobrobyt. Śmierć jest w naturze niepotrzebna, po co komu selekcja naturalna :D
Faszysci nie prześladują bo to prawicowcy, to lewackie narodowo-socjalistyczne ścierwo prześladuje na podstawie rasowo-religijnej, komuch sierpem i młotem biją burżujów, ludzi którzy sobie radzą co określa ich jako zbyt mądrych na komunę bo szczęśliwy w komunie jest tylko ten co jest głupszy od psa.
Każdy kto się śmieje z Sosnowca, jest Ślązakiem, a od tego blisko do Niemca. Wiecie z kim graniczą Niemcy? Z Austrią. A kto był z Austrii? Hitler. Hitler to 6 liter. 6 liter ma słowo "piekło". Idźmy dalej. Adolf to 5 liter jak "czeka". Przekaz? PIEKŁO CZEKA! TO DAJE DO MYŚLENIA, NIE DAJCIE SOBĄ MANIPULOWAĆ!!! SOSNOWIEC POLSKIM EDENEM!
@Anonimowy3 Właściwie to wszystko wzięło się od tego, że Sosnowiec jako chyba jedyne miasto na Śląsku nie cierpi mówić po śląsku no i ogólnie gardzi Ślązakami, bo sami są z Zagłębia. No i Śląsk bardzo hejtował to miasto. Aż podchwycił to cały Internet.
@Gorn211 Tutaj Ślązaczka, nadciągam z wyjaśnieniami. To nie Sosnowiec gardzi Ślązakami, a odwrotnie - Śląsk gardzi Sosnowcem. Na siłę się nam ich wciska pod szyld "Śląsk", a oni to tyle mają ze Śląskiem wspólnego, co Ślązacy w lenistwem. Nic. Je.b.a.ny Altreich i tyle.
@Gorn211 zapomniałeś o częstochowie to też niestety jest śląsk, a nie osobne województwo i to jest większe miasto niż niektóre miasta które mają województwa
@Zloty001203 Może i przeżył, ale patrząc się na jego minę, i fakt że jest jedynym człowiekiem na ziemi. To chyba próbuje zalotów do tygrysa. Wiec i tak zginie. :D
Już za dwa miliardy lat Słońce przejdzie do stadium rozwoju uniemożliwiającego życia na Ziemi. Więc to i tak bez znaczenia.
Jeśli wyginiemy, to ktoś pierdyknie tęczę na środku ogródka? Pierniczę, nie ginę!
Przekonałeś mnie... Idę zabić siebie i wszystkich wokół...
Debile, lepszy świat bez ludzi, sie za to k***a oklaski należą tylko szkoda bardzo że raczej każdy z nas nie chce umierać za piękne drzewka i flamingi
ale co do pszczół to racja xd
czepiacie się, że na obrazku jest człowiek, a może to centaur :P
@Gromowładny Władek O kurna, to chyba sam Złoty Budda!
Ale na drugim obrazku widać ludzia :}. A pomyliło mi się to chińczyk jest żółty to nie człowiek.
@daniel-fac Nie graj w fallouta mówili, dzięki głupiej grze nie przetrwasz apokalipsy, mówili.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Masowe_ginięcie_pszczół
zabrakło tylko jednorożca i dinozaurów na dolnym zdjęciu.
Jeśli ludzie wyginą to zaprzyjaźnią się z tygrysami? WTF? ktoś w ogóle oglądał ten obrazek? BTW jakim ignorantem trzeba być żeby myśleć że a) tylko pszczoły zapylają kwiaty, słyszał ktoś może o trzmielach albo np osach, kolibrach, nawet głupia mucha to może. b) że kwiatów nie da się zapylać sztucznie? W chinach już od dawna tak robią.
@fremen007 Jesteśmy w Polsce, tutaj wszelka wiedza dociera z opóźnieniem ;)
Wciąż liczę na to, że uda się odtworzyć tury
jest nawet organizacja która chce to zrobić
Tury? Pfft... #TeamDodo
Drugi obrazek wygląda jak wycięty z ulotki propagandowej Jehowych
@Pinnhead Dobre :D
I wtedy postanie rasa Simpsonów.
Jeśli chcesz aby ludzie powymierali zacznij od siebie ;)
@Ziemniaczek890 Zabicie jednego człowieka nie sprawi że gatunek zginie. Widząc wielki meteoryt lecący w kierunku naszej planety myślałbym o tym że życie się odrodzi ale na szczęście już bez nas.
no to najlepiej umrzyjmy
@Andrutka fajny avek
https://www.youtube.com/watch?v=Gtszpk9zLL4
Drugi obrazek: ale nudy, facebooka nie ma.
PSZCZOŁY JEDZO GUWNO - polecam PIOTR FRONCZEWSKI
@salamon55 JESZCZE JAK.
ja zapylam kwiaty, bo mi żadna nie daje.
Kretyński mit wymyślony przez nieuka, który nie ma pojęcia o przyrodzie i jej prawach - ogromna część roślin nie jest zapylana przez pszczoły, tylko jest samopylna, albo wiatropylna, a poza tym pyłek i nektar to rodzaj pokarmu, więc zawsze kilka gatunków do niego konkuruje, chwilowo najsilniejsze były pszczoły i były najliczniejsze, ale jak ich zabrakło (od 3 lat nie widziałem ani jednej na moim ogrodzie ani w ogóle nigdzie poza pasieką kolegi) to namnożyło się różnych muszek, żuków i motyli, które zapylają kwiaty i co roku zbieram plony takie same jak zawsze.
Ja mam sad owocowy i poza garstką trzmieli nie widziałem pszczół od lat, za to pełno jest na kwiatach innych gatunków owadów i to one muszą zapylać, bo skąd inaczej by się brały owoce.
To co piszecie to wszystko prawda, ale masa ludzików żyje w wielkich miastach w oderwaniu od natury (do tego dochodzi publiczna edukacja na poziomie szamba) i potem łatwo kupują takie idiotyzmy.
Dokładnie, gdyby życie na Ziemi funkcjonowało w tak prostych ramach jak próbuje się to przedstawiać to już od dawna nie byłoby żadnego życia na planecie. Mamy rywalizacje gatunków, przystosowywanie się, zmiany.
true, sam tak myślałem :/
"do tego dochodzi publiczna edukacja na poziomie szamba", aha, jasne... Tak się składa, że akurat na biologii naucza się o roślinach wiatropylnych i samopylnych, omawia się cykl rozmnażania różnych rodzajów roślin itd. To wina ludzi, że się nie uczą, a nie edukacji, bo możliwości do nauki są, tylko chęci czasem brak. No chyba, że moje szkoły były jakimś wyjątkiem, a reszta to dno. : P Muszę jednak przyznać, że ekopropaganda zdołała przeniknąć do publicznej edukacji, nie jest tragicznie moim zdaniem, ale oczywiście mogłoby być lepiej.
jezu ale ból dupy xD cały ten obrazek nie polega na wartości pszczół tylko na działalności ludzi...
@Lesterro to wina systemu edukacji a nie ludzi bo gdybyś chodził teraz do szkoły i miał godzinę na nauczenie się kwiatków wiatropylnych i samopylnych a potem jeszcze 1000 innych rzeczy nie przydatnych i nie których gówno interesujących to ciekawy jestem jakbyś się nauczył
Wiec wedlug ciebie Albert Einstein byl nieukiem, bo to on pierwszy powiedzial. Do tego zarowno autor kwejka jak i ty nie rozumieja prostej prawdy. Jasne ziemia przezyje, przezyla wieksze kataklizmy niz ludzkosc. Problemem jest czy bedzie sie nadawac dla nas, a jesli przezyjemy (w co wierze), czy bedzie nam tak fajnie jak teraz.
@bonou-bououo Einstein znał się dobrze na fizyce, ale widocznie był debilem z biologii.:P
Anonimowy Wiesz to skoro starożytni Egipcjanie, Grecy, Rzymianie uważali ,że Ziemia jest płaska to znaczy ,że oni też byli debilami ?
Z obrazka wynika, że jeśli ludzie wyginą, to przeżyją. Optymistyczne.
Nie prawda,cześć roślin jest zapylana przez wiatr. A wiec takiego widoku nie będzie,to manipulacja na poziomie podstawówki.
@kl134 zmieni się krajobraz to prawda i niektóre rośliny wyginą ale nie zginie cały świat ponieważ poza pszczołami zapylają też inne gatunki, nie na taką skalę ale zawsze.
@kl134 @Putininho większość muchówek zapyla, tak naprawdę wyginą tylko gatunki roślin, które mogą zapylać tylko pszczoły. A wiele ich nie ma.
Jeśli ludzie wyginą, to będzie gejowskie przyjęcie.
@norbertrdz jeśli ludzie wyginą to będzie lesbijskie przyjęcie jak coś.
Na chwilę obecną, usunięcie z ekosystemu człowieka (tak o, natychmiast, bez stanu przejściowego) sprawiłoby, że ekosystem jaki znamy, jaki istnieje wyginie. Wiele gatunków wyginie. Oczywiście, życie na planecie przetrwa, ale nie w takiej formie, jak sobie wyobrażają ci wszyscy krzykacze, przekonujący nas, jacy to źli jesteśmy i jak bardzo nasze istnienie jest sprzeczne z naturą. Prawda jest taka, że jesteśmy częścią tego ekosystemu i bez nas on się zawali.
Wygina wszelki zwierzęta domowe mewy z wysypisk oraz miejskie lisy szczury i myszy
@MrK Na dodatek ludzie przez ostatnie lata mieli bardzo duży wpływ na leśnictwo. Gdybyś usunął wszystkich ludzi w jednym momencie, razem z myśliwymi, nastąpiłby kompletny chaos w ekosystemach. Już teraz są problemy z dzikami, mimo, że je odstrzeliwujemy.
@Nikt9012 Są problemy z dzikami, bo człowiek niemal do zeran wytępił wilka, czyli naturalnego wroga dzika. Z czasem proporcje w ekosystemie powróciłyby do stanu równowagi. W rzeczywistości z wyjątkiem niechybnego wyginięcia zwierząt gospodarskich (trzody chlewnej, koni i bydła) i domowych (głównie psów, koty byłyby w stanie sobie poradzić), ekosystem poradzi sobie bez człowieka doskonale.
I jeszcze napisz że z nami Ziemi jest lepiej bo w końcu ta ciągła eksploatacja planety i zanieczyszczenia to samo dobro.
@komarrek Z nami na Ziemi jest lepiej, ponieważ jako jedyny gatunek w 4,5-miliardowej historii tej planety, stajemy u progu możliwości wskrzeszania wymarłych gatunków. Więc de facto nie ma żadnego znaczenia ile wymordujemy gatunków, ważne byśmy zachowali ich materiał genetyczny, który pozwoli przywrócić gatunki do życia po tym, jak ustanowimy w końcu ekonomię w pełni zsynchronizowaną z naturą. Więc owszem, życie na Ziemi z nami jest o wiele lepsze.
@Oriflamme życie na Ziemi z nami jest o wiele lepsze... według nas. :P
To idź się pytaj kogoś innego kto odpowie ci na to pytanie, wielu świrów jest którzy gadają z drzewami i robaczkami może jesteś jednym z nich.
@Oriflamme a jak myślisz, czemu wymarłe gatunki są wymarłe....?
ludzka ingerencja nie przynosi żadnych korzyści dla Ziemi... wskrzeszenie wymarłego gatunku jest walką z prawami natury... Prosty przykład jakiegoś gatunku motyla który był zagrożony i żywił się nektarem jakichś rzadkich polnych kwiatów, które występowały na pojedynczym terytorium, na którym pasiono owce. Zabrano więc owce bo myslano że zżerają te kwiatki. Kwiatki zarosły trawą i motylki wyginęły ta daaa brawo człowieki udało sie! Tak to wygląda niestety. Przenoszenie gatunków z miejsca na miejsce, bezsensowne ingerowanie bo "coś jest na wymarciu"... Jak coś ma wyginąć to niech wyginie na jego miejsce pojawiają się zawsze nowe gatunki, a człowiek tylko w tym miesza i sprawia że natura przestaje być samodzielna bo jakiś debil ratuje coś co powinno wyginąć przez swoją niefunkcjonalność
Pamiętam, że na Discovery albo na Geopatric był jakiś program w którym było omawiane co by się stało jakby ludzie zniknęli.
@Revealmap Oglądałem, ale ten program był dość głupi. Większość tych tez była idiotyczna, gdyż mówione było, ze dane sytuacje pojawią się zbyt szybko, co nie jest moim zdaniem (a trochę się na tym znam) do końca możliwe. To co mówili było całkiem ciekawe, ale trochę przesadzili z tym gdybaniem. Ale może mówimy o dwóch różnych programach.
Jak tak patrzę na szybkość rozpłodu Chińczyków czy ciapaków to po cichu liczę na to, że wszystko p*****lnie. Rozmyślania prosto z du.py, ale kto kiedyś to wszystko wykarmi? ;-; Będą trawę wpie.rdal.ać, a i ta się skończy... dobra, nie wiem co piszę, idę spać.
Chiny bez problemu wykarmią jeszcze ogrom ludzi. Przy największej populacji świata, produkują na tyle jedzenia, że znaczną część sprzedają za granicę, a ich gospodarka praktycznie w ogóle nie stawia na rolnictwo. Bardziej niż Chin czy Arabii trzeba się bać sytuacji w Indiach i Afryce Środkowej, bo tam serio powoli zaczyna brakować jedzenia.
Chiny mają gęstość zaludnienia na poziomie Polski i od groma użytków rolnych. Lepiej spójrz na Indie, zwłaszcza że w ciągu ostatnich 10 lat przybyło tam ponad 200mln ludzi, podczas gdy w Chinach jakieś 60-70mln. Co prawda odchodzą od polityki jednego dziecka, ale zbyt wiele to nie zmieni, Indie za jakieś 10-15 lat będą pierwsze pod względem populacji.
Chyba że wcześniej zabraknie żarcia
@Nikt9012 >afryka 2k16 >powoli zaczyna brakować jedzenia >Xd
@kosterox Naprawdę takim trudem jest napisanie zera zamiast "k"?
@Oryginalny_anonimowy Szybkość rozpłodu Chińczyków? 1.7 dziecka na kobietę. Chiny obecnie wymierają, dlatego też Chińska Partia Komunistyczna w zeszłym roku oficjalnie zrezygnowała z polityki jednego dziecka. Według raportu ONZ populacja Chin będzie rosła do 2030 roku, po czym się unormuje i przejdzie w fazę powolnego wymierania. "Ciapaki"? W biednych krajach arabskich dzietność krąży wokół 4 dzieci na kobietę i spada, zaś bogate kraje to przedział 1,5-3,0 i też nadal leci w dół. Dzietność spada w skali planety, nie tylko w Europie, ale w każdym zakątku globu. To nie Chińczyków, czy Arabów trzeba się bać, tylko murzynów. Raport ONZ analizujący trendy demograficzne spekuluje, że do 2100 populacja planety unormuje się na poziomie 11 mld ludzi, przy czym dodatkowy miliard dojdzie w Azji, w obu Amerykach poziom populacji będzie constans, w Europie będzie powoli spadać, zaś pozostałe 3 miliardy dojdą w Czarnej Afryce.
To czemu się nie zabijesz?
@Gorn211 Jest takie powiedzenie "co cię nie zabije to cię wzmocni". Jeżeli spróbuję 100 razy popełnić samobójstwo i za każdym razem mnie odratują, to czy stanę się nieśmiertelny?
@Gorn211 @Patriot Bardziej mnie zastanawia w jaki sposób złamanie kręgosłupa, które sparaliżowało mnie poniżej pasa miało uczynić mnie mocniejszym.
@Gorn211 @Patriot Nie, ale możesz spróbować szczęścia i zatrudnić się jako seryjny samobójca, podobno już za drugie zlecenie dostajesz sporą sumkę.
Jak cię sparaliżuje od pasa w dół to umierasz. "Co cię nie zabije" odnosi się do całego gó.wna, przez które się poddasz, a nie tylko, że rodzina cię będzie odwiedzać na cmentarzu. Więc jeśli nie doznałeś jakiś urazów fizycznych, psychicznych, społecznych, od ch.uja i jeszcze tych nazw, to logicznie, że będziesz wiedział "o, tego raczej nie powinienem robić". A jak zrobisz, to jesteś cymbał i nawet cię nie żal. XD
@Anonimowy o, muszę powiedzieć kilku sparaliżowanym od pasa w dół osobom, że powinny nie żyć.
Anonie naprawdę ciężko wyłapać sens z tego co napisałeś
@Gorn211 tak bardzo życie, nie możesz się ruszyć, mówić, nie czerpiesz przyjemności, nie możesz się rozwijać. zajebiste. ps. nie czujesz nic, jedno co robisz to widzisz a i tak nie na pewno, w dodatku jesteś w szpitalu i nie możesz się zabić bo karmią cię rurką.
@Gorn211 @Patriot Jak wyszedłeś cało ze 100 prób samobójczych, to może już jesteś nieśmiertelny :-P
@kosterox Powiesz mi dlaczego osoba sparaliżowana od pasa w dół nie może robić tych rzeczy?
XD Tak bardzo nie zrozumieć o co mi chodziło. ;-; @Gorn211 mam wrażenie, że tak lubisz porównania i uogólnienia, że dla ciebie padaczka i przecięty palec to to samo.
@Anonimowy napisałeś durną pierdołę to się nie tłumacz.
Podwyższam stawkę, przebijam wszystko. A CO JAKBY WYGINĘŁY KOMARY, HĘ? Już owady nie są takie doskonałe. :< #foch
Komary są nie potrzebne a. W każdym razie poradzilibysmy sobie bezproblemowo gdyby wyginely - one sprawiają nam tylko problemy ( malaria i inne świństwa a przede wszystkim obrzęki po ukaszeniach )
@MrK O to właśnie mi chodziło. :D Że nie tylko bez nas świat całkowicie dałby sobie radę.
komary nie mordują setek milionów innych zwierząt dla jedzenia/sportu/kaprysu, nie produkują morderczych zanieczyszczeń, nie urządzają sobie wojen nuklearnych lub nie, nie wycinają drzew, w ogóle są w porównaniu do ludzi (względem natury) doskonałym tworem. ale jako ludzie musimy walczyć o swój gatunek jako człowieka, a ciapaci to nie ludzie więc mordować elo pozdro kremówka
> komary nie są potrzebne > sprawiają tylko problemy No tak, natura potrzebuje tylko tworów polepszających życie i wzmagających dobrobyt. Śmierć jest w naturze niepotrzebna, po co komu selekcja naturalna :D
@sineyen ale komary to c***e
Za tygrysem na drugim obrazku stoi człowiek
To C-3PO
A może to centaur? He?! Stop dyskryminacji, ty faszystowska świnio!
Faszysci nie prześladują bo to prawicowcy, to lewackie narodowo-socjalistyczne ścierwo prześladuje na podstawie rasowo-religijnej, komuch sierpem i młotem biją burżujów, ludzi którzy sobie radzą co określa ich jako zbyt mądrych na komunę bo szczęśliwy w komunie jest tylko ten co jest głupszy od psa.
W którym miejscu na świecie zostało zrobione drugie zdjęcie? P.S. Pytam serio, chciałbym tam pojechać.
w fotosklepie
w sosnowcu
Dlaczego więc w ludziach tyle zła, tyle nienawiści do sosnowca, skoro tam jest tak pięknie?
Każdy kto się śmieje z Sosnowca, jest Ślązakiem, a od tego blisko do Niemca. Wiecie z kim graniczą Niemcy? Z Austrią. A kto był z Austrii? Hitler. Hitler to 6 liter. 6 liter ma słowo "piekło". Idźmy dalej. Adolf to 5 liter jak "czeka". Przekaz? PIEKŁO CZEKA! TO DAJE DO MYŚLENIA, NIE DAJCIE SOBĄ MANIPULOWAĆ!!! SOSNOWIEC POLSKIM EDENEM!
To przez zawiść. Każdy chciałby tam mieszkać, ale nie każdy może.
@Anonimowy3 Właściwie to wszystko wzięło się od tego, że Sosnowiec jako chyba jedyne miasto na Śląsku nie cierpi mówić po śląsku no i ogólnie gardzi Ślązakami, bo sami są z Zagłębia. No i Śląsk bardzo hejtował to miasto. Aż podchwycił to cały Internet.
@Gorn211 Tutaj Ślązaczka, nadciągam z wyjaśnieniami. To nie Sosnowiec gardzi Ślązakami, a odwrotnie - Śląsk gardzi Sosnowcem. Na siłę się nam ich wciska pod szyld "Śląsk", a oni to tyle mają ze Śląskiem wspólnego, co Ślązacy w lenistwem. Nic. Je.b.a.ny Altreich i tyle.
@Gorn211 zapomniałeś o częstochowie to też niestety jest śląsk, a nie osobne województwo i to jest większe miasto niż niektóre miasta które mają województwa
Jak widać na załączonym obrazku... Zawsze znajdzie się jakiś k*tas który przeżyje.
@Zloty001203 Może i przeżył, ale patrząc się na jego minę, i fakt że jest jedynym człowiekiem na ziemi. To chyba próbuje zalotów do tygrysa. Wiec i tak zginie. :D
Jak człowiek w potrzebie, to i tygrysa wy*****
edytowano: 9 lat temuLepszy tygrys niż nic :v I tak r***a więcej niż ja...
Z podkreśleniem - polaczków.